جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • راه اندازی خانه جوان در شهرستان گنبدکاووس

   راه اندازی خانه جوان در شهرستان گنبدکاووس

   راه اندازی خانه جوان در شهرستان گنبدکاووس

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس گفت: اداره ورزش و جوانان با همکاری شورای شهر و شهرداری در تلاش است تا مکانی به نام خانه جوان با ۶۰۰ مترمربع در گنبدکاووس راه‌اندازی کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، ابراهیم غفاری ظهردیروز در جلسه شورای ورزش همگانی و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: خانه جوان, در چند طبقه, برای فعالیت‌های فرهنگی, ورزشی, هنری در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت و سازمان‌های مردم نهاد فعال در شهرستان آن را مدیریت خواهند کرد.

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس افزود: جشنواره و همایش امیدواران تا پایان سال در گنبدکاووس برگزار می‌شود, این همایش با همکاری شورای شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و استقبال خوبی صورت گرفت و برای برگزاری آن در گنبدکاووس از سوی اداره کل ورزش و جوانان اعتبار 4 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

   غفاری تصریح کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی به صورت کشوری, 3 دوره در گنبدکاووس اجرا شد و مردم شهرستان استقبال بی‌نظیری از این همایش داشتند و با رایزنی‌های انجام شده, قرار است تا پایان سال این همایش به صورت پخش زنده در گنبدکاووس برگزار شود.

   جاده سلامت در گنبدکاووس احداث می‌شود

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: جاده سلامت توسط شهرداری و شورای شهر پی‌گیری شد و در حال تسطیح و آماده سازی این مسیر برای ورزش, به ویژه پیاده روی است.

   غفاری یادآور شد: به همت شبکه بداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس, کمپینگ بدون ودرو, روزهای سه‌شنبه اجرا خواهد شد و در این راستا, مدیران بیمارستانهای شهرستان, دوچرخه‌هایی برای کارمندان خود تهیه کردند که در این روز حداقل استفاده شود, همچنین رایزنی‌هایی انجام شده تا دوچرخه به صورت اقساطی و با تخفیف ویژه در اختیار کارمندان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

   سازمان فرهنگی, ورزشی شهرداری گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس گفت: چند سالی در حال پیگیری احداث و ایجاد سازمان فرهنگی, ورزشی شهرداری هستیم, اما متاسفانه شورای شهر و شهرداری هیچ اقدامی در این رابطه انجام نداده است و با دایر شدن این سازمان بسیاری از مشکلات حوزه جوانان و ورزش حل خواهد شد.

   نبی الله آخوندی, رئیس شورای شهر گنبدکاووس هم در این جلسه اظهار داشت: ما به دنبال ایجاد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری هستیم, اما مجوز این سازمان به شهرهای بالاتر از 200 هزار نفر داده می‌شود و با توجه به بالا بودن جمعیت شناور گنبدکاووس, در تلاش هستیم تا از این طریق مجوز این سازمان را اخذ کنیم.

   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 946,675
  تعداد بازدید امروز : 469
  تعداد بازدید دیروز : 723
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.