جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان گلستان

   مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان گلستان

   مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان گلستان

   حسین پیش قدم به عنوان رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان منصوب شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان:در مجمع انتخاب رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی گلستان، حسین پیش قدم با کسب 16رای به عنوان رئیس این هیأت در استان انتخاب شد
   مجمع انتخاب رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان با حضور اعضای این مجمع و تک نامزد ریاست این هیات در اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار شد که حسین پیش قدم با کسب 16رای توانست برای 4 سال ریاست این هیات را بر عهده بگیرد.
   رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتور سواری کشور در مجمع انتخاب رئیس هیات گلستان در گرگان گفت: رفت و آمد خودروها و موتورهای زیر نظر فدراسیون نیز در سطح شهر با مشکلات عدیده ای روبرو است و هنوز قانون مدونی برای حرکت وسایل نقلیه زیر نظر فدراسیون مشخص نشده است.
   صیدانلو نبود زیرساختهای استاندارد و مناسب در این رشته ورزشی را از دلایل ناکامی ایران در کسب میزبانی رقابتهای بین المللی عنوان و بیان کرد: از 10 هزار پروژه احد اث شده ورزشی در کشور حتی یک سهم برای این رشته در نظر گرفته نشده است این موضوع بدون شک تاثیر زیادی در جلوگیری از رشد سطح کیفی ورزشکاران این عرصه داشته است.
   صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی اظهار کرد در سال آینده گلستان میزبان تورنمنت بین المللی اتومبیل رانی گلستان خواهد بود .
   دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در این مجمع گفت :با واگذاری ۳ هکتار زمین به هیات موتور سواری و اتومبیل رانی گلستان نخستین پیست آفرود کراس تاپایان سال درمجموعه ورزشی کریم آباد گرگان احداث میشود.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 946,662
  تعداد بازدید امروز : 456
  تعداد بازدید دیروز : 723
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.