جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حرکت رو به جلو ورزش گلستان با اجرای المپیاد ورزشی

   سرپرست هیات کشتی گلستان مطرح کرد

   حرکت رو به جلو ورزش گلستان با اجرای المپیاد ورزشی

   حرکت رو به جلو ورزش گلستان با اجرای المپیاد ورزشی

   سرپرست هیات کشتی گلستان گفت: برگزاری المپیاد ورزشی یک طرح نو و خلاقانه و موثر در ورزش استان بود که توانست ورزش استان را به سمت جلو به حرکت در آورد.

   به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، محمدحسین ملاح در خصوص برگزاری المپیاد ورزشی در استان گلستان گفت: تمامی هیات‌های کشتی شهرستانی و تیم‌های فعال در سومین دوره المپیاد ورزشی استان شرکت خواهند کرد.
   وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این مسابقات شده و تنها در گرگان 55 ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد که حضور خوبی است و با تربیت این استعدادها می‌توانیم در آینده شاهد معرفی قهرمانان بزرگی از کشتی گلستان باشیم.
   سرپرست هیات کشتی گلستان تاکید کرد: برگزاری المپیاد ورزشی یک طرح نو و خلاقانه و موثر در ورزش استان بود که توانست ورزش استان را به سمت جلو به حرکت در آورد.
   ملاح بیان کرد: برگزاری المپیاد ورزشی شور و هیجان بسیار خوبی را در بین ورزشکاران، مربیان و تیم‌های ورزشی ایجاد کرد که این امر یک اقدام مثبت برای آینده ورزش استان است.
   وی اضافه کرد: به جرات تاثیر برگزاری این مسابقات طی دو دوره گذشته را لمس کردیم و حتی ورزشکارانی را می‌بینیم که از یک سال گذشته خود را برای شرکت در این رقابت‌ها آماده کرده‌اند.
   سرپرست هیات کشتی گلستان گفت: این مسابقات در کنار تاثیر ورزشی، تاثیر فرهنگی هم خواهد گذاشت، زیرا این استعدادها از سنین پایه با فرهنگ ورزش قهرمانی و پهلوانی آشنا می‌شوند و نظم و ترتیب و جدیت در کار را با برگزاری این مسابقات یاد می‌گیرند.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,047,733
  تعداد بازدید امروز : 2,138
  تعداد بازدید دیروز : 1,350
  آخرین به روزرسانی : 1397/12/23
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.