جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور احمدی فرماندار بندرگز در تمرینات آماده سازی اردوی تیم منتخب کشتی بندرگز در سالن کشتی آزادگان جهت شرکت در مسابقات لیگ یک کشوری

   حضور احمدی فرماندار بندرگز در تمرینات آماده سازی اردوی تیم منتخب کشتی بندرگز در سالن کشتی آزادگان جهت شرکت در مسابقات لیگ یک کشوری

   حضور احمدی فرماندار بندرگز در تمرینات آماده سازی اردوی تیم منتخب کشتی بندرگز در سالن کشتی آزادگان جهت شرکت در مسابقات لیگ یک کشوری

   حسن احمدی فرماندار بندر گز در سالن کشتی بندر گز جهت بازدید از اردوی آماده سازی تیم منتخب شهرستان بندر گز جهت شرکت در مسابقات لیگ یک کشوری و حمایت همه جانبه از تیم کشتی منتخب شهرستان بندر گز حضور یافتند .

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز ؛ روز چهارشنبه مورخ 22 فرودین ماه 97 ، مهندس احمدی فرماندار محبوب شهرستان بندرگز در اولین تمرین آماده سازی تیم هیات کشتی بندرگز که جهت حضور در لیگ دسته یک کشور آماده میشود حضور یافت و گفتند ؛ بندرگز از دیرباز مهد کشتی استان بوده و نیاز به داشتن یک نماینده در لیگهای کشوری داشت .
   احمدی افزود:سرمایه گذاری در هر رشته ورزشی همان پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد بودحضور تیم هیات کشتی بندرگز با ظرفیت بومی موجب بازگرداندن اعتبار به کشتی منطقه خواهد بود و افزودند ، ورزش و جوانان و هیات کشتی شهرستان نگرانی از بابت پشتیبانی این تیم نداشته باشند از ظرفیت شهرستانی جهت حضور قدرتمند در این مسابقات حمایت خواهدشد .
   حسن احمدی در حاشیه این بازدید بصورت تلفنی با دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان در خصوص حمایت از تیمهای فوتبال ساحلی ملوان و تیم فوتبال دارایی گز و تیم دسته یکی کشتی شهرستان مذاکره نمودند .
   شایان ذکر است تیم هیئت کشتی بندرگز در " گروه ب " این مسابقات با تیمهای ؛ شهدای پازوار امیرکلا- شهر بی نقطه ساریو شهرداری مشهد هم گروه می باشد .
   گالری
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,047,674
  تعداد بازدید امروز : 2,079
  تعداد بازدید دیروز : 1,350
  آخرین به روزرسانی : 1397/12/23
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.