جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع " هفته جوان "

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع " هفته جوان "

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع " هفته جوان "

   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع گرامیداشت " هفته جوان " در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز ، روز یکشنبه مورخ 26 فروردین ماه 96 ؛ اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع گرامیداشت " هفته جوان " در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید .
   در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای مردانی دبیر ستاد ساماندهی ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر از زحمات اعضا ستاد در پیشبرد اهداف جوانان گفتند ؛ جلسات جوانان باید طوری برگزار گردد که اثرات آن قابل لمس باشد و افراد جامعه تغیرات آن را احساس نمایند .
   ایشان بیان نمودند : اداره ورزش و جوانان با توجه به اینکه بطور مستقیم با هیئتهای ورزشی همکاری می نماید آمار ورزشکاران نخبه ورزشی خود را دارد و با عنایت به شرح وظایف و نقش هماهنگ کنندگی اداره ورزش و جوانان به یک بانک اطلاعاتی قوی در حوزه جوانان در سطح شهرستان لازم و ضروری می باشد .
   مردانی گفت: جوانان سرمایه های اصلی هر جامعه ای هستند ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای آنان جزو وظایف و مسائل اصلی ستاد ساماندهی امور جوانان بحساب می آید.
   دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان فرمودند : ما باید از این ظرفیت عظیم و توانمند بعنوان یک فرصت به نحو احسن بهره برداری نماییم و با بکارگیری جوانان علاقمند در صحنه ها و امورات ، علاقه و شور ونشاط را درآنان فزونی بخشیم .
   ایشان با اشاره به محدودیت منابع گفت : می شود با تعامل و هم افزایی و بکار گرفتن از ظرفیتهای اداری و با ارائه برنامه های متنوع وطرحهای متفاوت درشهرستان نیازهای معقول جوانان را برآورده و با پر کردن اوقات فراغت جوانان برمشکلات و تنگناها فائق و به نتایج مثبتی دست یابیم .
   گالری
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,047,732
  تعداد بازدید امروز : 2,137
  تعداد بازدید دیروز : 1,350
  آخرین به روزرسانی : 1397/12/23
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.