جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تحقق کشف استعدادهای دو و میدانی با برگزاری المپیاد ورزشی

   رئیس هیات دو و میدانی گلستان تاکید کرد

   تحقق کشف استعدادهای دو و میدانی با برگزاری المپیاد ورزشی

   تحقق کشف استعدادهای دو و میدانی با برگزاری المپیاد ورزشی

   رئیس هیات دو و میدانی گلستان بر محقق شدن کشف استعدادهای دو و میدانی و پیشرفت این رشته ورزشی در استان با برگزاری المپیاد ورزشی تاکید کرد و گفت: از این حرکت مثبت ورزشی در استان به طور کامل حمایت می‌کنیم.

   به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، سیدوحید میرا در خصوص برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی در استان گفت: برگزاری المپیاد ورزشی تاثیر مثبتی بسیار بالایی در کشف و پررش استعدادها و رشد رشته دو و میدانی خواهد داشت.
   وی ادامه داد: اهمیت و ضرورت توجه به دو و میدانی و سایر رشته‌های ورزشی پرمدال در زمان برگزاری المپیادها مشخص می‌شود که خوشبختانه برگزاری المپیاد ورزشی در استان باعث پویایی این رشته ورزشی در شهرستان‌ها و نگاه متفاوت روسای ادارات ورزش و جوانان در شهرستان‌ها به دو و میدانی شده است.
   رئیس هیات دو و میدانی گلستان خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت دو و میدانی در کشور و بخصوص در استان گلستان برگزاری المپیادهای ورزشی در سطح کشور در زمان ریاست آقای علی‌آبادی بر سازمان تربیت بدنی در سال‌های نه چندان دور ورزش کشور بود که امروز شاهد فعالیت قهرمانان و مربیان بزرگی در این عرصه هستیم.
   میرا گفت: نگاه مثبت و ویژه آقای طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان بر اهمیت برگزاری المپیاد ورزشی و زنده کردن دوباره آن باعث شده تا جنب و جوش بسیار خوبی در بین رشته‌های ورزشی بخصوص دو و میدانی ایجاد شود.
   وی افزود: ما در هیات دو و میدانی استان گلستان با تمام توان آماده‌ایم تا هر کمکی که می‌توانیم برای بهتر برگزار کردن این المپیاد انجام دهیم و از اجرای این حرکت بسیار خوب ورزشی حمایت می‌کنیم.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,047,715
  تعداد بازدید امروز : 2,120
  تعداد بازدید دیروز : 1,350
  آخرین به روزرسانی : 1397/12/23
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.