جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخواست توسعه المپیاد ورزشی گلستان به 3 رده سنی

   رئیس هیات والیبال گلستان:

   درخواست توسعه المپیاد ورزشی گلستان به 3 رده سنی

   درخواست توسعه المپیاد ورزشی گلستان به 3 رده سنی

   رئیس هیات والیبال گلستان با اشاره به قهرمانی تیم شرکت کننده در المپیاد ورزشی سال گذشته در مسابقات قهرمانی نوجوانان والیبال کشور، گفت: درخواست داریم این المپیاد در رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان برای سال آینده برگزار شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، عیسی سنگدوینی در خصوص برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی گلستان اظهار کرد: این مسابقات در رشته والیبال در تمامی 14 شهرستان در رده نونهالان برگزار خواهد شد.
   وی ادامه داد: مسابقات والیبال در سومین دوره المپیاد ورزشی گلستان در بخش بانوان به میزبانی آق‌قلا و گالیکش و در بخش آقایان به میزبانی آق‌قلا و مراوه‌تپه برگزار خواهد شد.
   رئیس هیات والیبال گلستان خاطرنشان کرد: المپیاد ورزشی بزرگترین رویداد ورزشی استان است و از نگاه من تاثیر بسیار مثبتی در توسعه رشته‌های ورزشی قهرمان پرور و مدال‌آور به ویژه والیبال دارد.
   سنگدوینی گفت: یکی از نتایج بسیار مثبت المپیاد ورزشی در والیبال استان، قهرمانی تیم شرکت کننده در المپیاد سال گذشته در مسابقات قهرمانی نوجوانان ایران بود.
   وی اضافه کرد: برگزاری المپیاد باعث پویایی والیبال استان و کشف استعدادهای مختلف در تمامی شهرستان‌های استان شده است.
   وی در پایان با تقدیر از مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان و برگزار کنندگان المپیاد ورزشی استان، تصریح کرد: نتایج برگزاری این المپیاد تا آنجا مثبت و قابل قبول بوده که ما درخواست داریم این المپیاد در رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان برای سال آینده برگزار شود.

   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 946,717
  تعداد بازدید امروز : 511
  تعداد بازدید دیروز : 723
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.