جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ورزش گلستان چیزی از مازندران کم ندارد

   استاندار گلستان:

   ورزش گلستان چیزی از مازندران کم ندارد

   ورزش گلستان چیزی از مازندران کم ندارد

   استاندار گلستان گفت: ورزش گلستان چیزی از مازندران کم ندارد و استعدادهای ورزش استان این را ثابت کرده‌اند.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان:سید مناف هاشمی گفت: در سال‌های گذشته فعالیت‌های اندکی در ورزش گلستان انجام شده اما باز هم جای تشکر دارد و باید امروز از افرادی که با فعالیت و استعدادیابی در ورزش در مسیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی قدم بر می‌دارند تشکر کنم.

   وی افزود: هر ورزشکاری که در مسابقات آسیایی و المپیک به مدال می‌رسد در واقع افتخارش برای تمام کشور است زیرا مردم ایران از این موفقیت‌ها خوشحال می‌شوند.

   استاندار گلستان با بیان اینکه در این استان در حوزه توسعه و عمرانی عقب است، گفت: ما توسعه همه جانبه را برای استان دنبال می‌کنیم زیرا استان ما اقوام، مذاهب و گروه‌های سیاسی مختلفی دارد که نیازمند وحدت هستند.

   هاشمی تصریح کرد: گلستان در حوزه زیرساخت‌ها و صنعت، معدن، تجارت و ... خیلی عقب است، به طور مثال ظرفیت‌های گردشگری خوبی در استان وجود دارد اما در این حوزه برای اشتغال جوانان شاهد رونق نبودیم.

   وی ادامه داد: گلستان زمانی به موفقیت خواهد رسید که حداقل پنج هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان انجام شود و تمام مدیران باید در حوزه کاری خود تلاش کنند.

   استاندار گلستان با بیان اینکه در تمام شاخه‌های ورزش نیاز به کار و فعالیت داریم، اظهار کرد: انتظارات ما کمی متفاوت است، سرانه ورزشی استان گلستان ۷۰ سانتی متر مربع بوده که باید به سه و چهار متر مربع برسیم.

   هاشمی با بیان اینکه استان گلستان ظرفیت برگزاری مسابقات ورزشی بزرگ را دارد، گفت: نباید فقط به برگزاری یک دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا که البته حواشی هم داشت قانع باشیم بلکه باید هر سال پنج تا ۱۰ مسابقه ورزشی بزرگ و بین المللی در گلستان برگزار شود.

   وی افزود: امسال در تلاش هستیم تا ۶ مسابقه ورزشی بین المللی را در گلستان برگزار کنیم زیرا ورزش این استان چیزی از مازندران کم ندارد و استعدادهای ورزش استان این را ثابت کرده‌اند.

   هاشمی خاطرنشان کرد: با روسای فدراسیون‌های کشتی، بسکتبال و شطرنج مذاکراتی داشتیم و قول مساعد دادند تا استان گلستان میزبان مسابقات بزرگ در این سه رشته باشد.

   وی در پایان یادآور شد: امسال ۴۰ پروژه ورزشی در استان گلستان به بهره برداری می‌رسد و باید بدانیم که سرمایه گذاری در ورزش بسیار مهم بوده و همه چیز جاده، پل و میدان نیست.

   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 882,388
  تعداد بازدید امروز : 69
  تعداد بازدید دیروز : 406
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.