جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • طالقانی: نزاع در ورزش زیبنده مرام پهلوانی نیست

   طالقانی: نزاع در ورزش زیبنده مرام پهلوانی نیست

   طالقانی: نزاع در ورزش زیبنده مرام پهلوانی نیست

   رییس اسبق فدراسیون کشتی گفت: اتفاقات و درگیری های به وجود در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی زیبنده مرام پهلوانی و اخلاق نیست.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان:محمدرضا طالقانی روز چهارشنبه اظهار کرد: وقوع نزاع و درگیری درهیچ کشوری زیبنده و شایسته ورزش نیست، باید ورزشکاران را طوری تربیت کنیم که به سمت اخلاق و مرام پهلوانی سوق داده شوند.
   وی گفت: این گونه اتفاقات برای ورزش ما قابل قبول نیست و باید این مساله با رویکرد و روش خاصی کارشناسی و برای آن تدبیری شود.
   طالقانی ادامه داد: این بداخلاقی ها نتیجه مسائل دیگری در حوزه کشتی بوده و باید ریشه این اتفاقات شناسایی و به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.
   رییس اسبق فدراسیون کشتی که برای شرکت در آئین پایانی سومین المپیاد ورزشی استان گلستان به گرگان سفر کرده است، افزود: در شرایط کنونی و با مشکلات بودجه ای؛ فعالیت در حوزه ورزش سخت تر شده و منابع موجود دیگر پاسخگوی طرح ها و برنامه های مدیران نیست.
   وی ادامه داد: توجه به ورزش نوجوانان گره گشای مشکلات در بخش قهرمانی ما خواهد بود و هر موقع به ورزش پایه توجه کنیم پاسخ آن را با کسب مدال در مسابقات معتبر می گیریم.
   اواخر هفته گذشته در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در وزن 87 کیلوگرم ، سعید عبدولی و ایمان انصاری در حالی مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه به دلیل درگیری 2 کشتی گیر روی تشک نیمه تمام باقی ماند.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 946,684
  تعداد بازدید امروز : 478
  تعداد بازدید دیروز : 723
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.