جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آمادگی گلستان برای برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو جام پارس

   رئیس هیات ووشو گلستان خبر داد

   آمادگی گلستان برای برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو جام پارس

   آمادگی گلستان برای برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو جام پارس

   رئیس هیات ووشو گلستان از آمادگی گلستان برای برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو جام پارس خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گلستان، صدیقه جهانشاهی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار کرد: تمام مقدمات برای برگزاری مسابقات ووشو جام بین‌المللی پارس آماده است.
   وی ادامه داد: در حال حاضر حضور 10 کشور افغانستان، پاکستان، هندوستان، ازبکستان، عراق، لبنان، ویتنام، دومنیکن و سوئد به صورت 100 درصد نهایی شده و کشورهای دیگری هم در روزهای اخیر اعلام آمادگی کردند که مکاتبات برای نهایی شدن حضور این کشورها نیز در حال انجام است.
   رئیس هیات ووشو گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به فضای نامناسب درباره آسیب‌های اجتماعی که در کشور و استان گلستان وجود دارد به ویژه آسیب خشم و عدم توانایی در کنترل خشم به واسطه علل مختلف، احساس بر این است ایجاد شور و نشاط اجتماعی از طریق برگزاری مسابقات ورزشی می‌تواند تاثیر مضاعفی را در حرکت رو به جلو حل این معضل و آسیب در جامعه داشته باشد.
   جهانشاهی بیان کرد: به طور قطع تکرار این مسابقات می‌تواند به حل این معضل کمک کند و از این رو انتظار داریم تمامی دستگاه‌ها و نهادها به جامعه ورزش کمک کنند مردم استان را حتی برای چند روز شاداب و سرزنده نگه داشته باشیم.
   وی اضافه کرد: دیدگاه استاندار گلستان نیز بر این است که از مسابقات ورزشی به گونه‌ای استفاده کنیم که در بخش‌های مختلف استان شاهد پیشرفت و تاثیرپذیری مثبت باشیم.
   رئیس هیات ووشو گلستان در خصوص گلایه‌مندی برخی از هیات‌های شهرستانی درباره عدم توجه هیات استان به آنها گفت: نگاه ما برای برنامه‌ریزی آینده بجای مربی‌سالاری، هیات محوری است.
   جهانشاهی گفت: خوشبختانه در مدت کوتاهی که هیات جدید ووشو استان شکل گرفته، تعامل با هیات‌های شهرستانی آغاز شده و بازدیدهایی را به همراه هیات رئیسه از هیات‌های شهرستانی انجام می‌دهیم.
   وی تاکید کرد: پیدا کردن نقاط ضعف و قدرت ما در ووشو نیز یکی دیگر از اهداف میزبانی از این مسابقات است و امیدواریم در پایان این مسابقات اتفاق خوبی را برای ووشو استان رقم بزنیم.
   رییس هیات ووشو استان گلستان با تقدیر از حمایت‌های استاندار گلستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان برای برگزاری این مسابقات گفت: حمایت تمامی دستگاه‌ها باعث می‌شود توانایی‌ها و ظرفیت‌های استان برای برگزاری برنامه‌های بزرگ به کل کشور و حتی در سطح بین‌المللی اثبات شود.
   جهانشاهی بیان کرد: جایگاه گلستان در حوزه‌های مختلف ورزشی، اجتماعی، گردشگری و فرهنگی جایگاه ویژه و بالایی است و ورزش و مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی بهانه‌ای برای معرفی این ظرفیت‌ها و بهبود جایگاه استان در نگاه هم میهنان و گردشگران خواهد شد.
   وی در بخش دیگری تاکید کرد: تلاش می کنیم ارتباط با فدراسیون را با هدف رونق بخشیدن بیشتر به ووشو گلستان همچنان حفظ کرده و تداوم بخشیم.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,150,589
  تعداد بازدید امروز : 1,091
  تعداد بازدید دیروز : 2,047
  آخرین به روزرسانی : 1398/03/05
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.