جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه هماهنگی برگزاری همایش هفته قوه قضاییه درمعاونت فرهنگی وامورجوانان استان گلستان

   جلسه هماهنگی برگزاری همایش هفته قوه قضاییه درمعاونت فرهنگی وامورجوانان استان گلستان

   جلسه هماهنگی برگزاری همایش هفته قوه قضاییه درمعاونت فرهنگی وامورجوانان استان گلستان

   جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه در روز سه شنبه مورخ 21 خرداد ماه در محل معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان ، با حضور معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان ، جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه در روز سه شنبه مورخ 21خردادماه در محل معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان ،با حضور معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارگردید.
   محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت : این نشست به منظور برنامه ریزی و حضور حداکثری جامعه ورزش و جوانان استان در این همایش برگزار و مقررگردید 3 نفر به عنوان نماینده ازسوی ورزشکاران آقا و خانم و سمن های جوانان استان انتخاب ودقایقی را به سخنرانی پرداخته ودرخواستها و نیازهای خودرا درحوزه قضائی و حقوقی بیان نمایند.
   متقی افزود: این نشست با همکاری مشترک اداره کل دادگستری استان و به منظورآگاهی بخشی وآشنایی کارکنان و ورزشکاران وجوانان با مسائل حقوقی وقضایی وآسیب های اجتماعی درحوزه ورزش وسمن های جوانان درروز پنج شنبه مورخ 23خردادماه ساعت 9:30 درمحل سالن اجتماعات اداره کل ورزش وجوانان استان برگزارخواهدشد.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,458,931
  تعداد بازدید امروز : 180
  تعداد بازدید دیروز : 1,041
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/25
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.