جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور کاروان ورزشی شهرستان ترکمن با 250 ورزشکار در چهارمین دوره المپیاد ورزشی گلستان

   حضور کاروان ورزشی شهرستان ترکمن با 250 ورزشکار در چهارمین دوره المپیاد ورزشی گلستان

   حضور کاروان ورزشی شهرستان ترکمن با 250 ورزشکار در چهارمین دوره المپیاد ورزشی گلستان

   کاروان ورزشی شهرستان ترکمن با حضور بیش از 250 ورزشکار در قالب 10 تیم در دو قسمت بانوان و آقایان در چهارمین دوره المپیاد ورزش استان گلستان شرکت می نماید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن :
   اونق رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن روز سه شنبه 21 خرداد در جلسه ای با حضور هیاتهای ورزشی عنوان نمودند کاروان ورزشی شهرستان ترکمن با حضور بیش از 200 ورزشکار در غالب رشته های ورزشی فوتبال ، فوتسال ، کاراته ، تکواندو ، والیبال ، والیبال ساحلی ، پینگ پنگ ، بوکس ، بسکتبال ، کشتی ، شطرنج و دوومیدانی در چهارمین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان شرکت می نماید ، ایشان در ادامه بیان داشتند این دوره از رقابتها فقط در رده های سنی نونهالان ( 12 الی 15 سال ) در رشته های مختلف ورزشی بانوان و آقایان به میزبانی شهرستانهای مختلف برگزار خواهد شد . بر همین اساس شهرستان ترکمن نیز میزبان مسابقات بسکتبال (دختران) ، والیبال سالنی و ساحلی (پسران)خواهد بود .
   ایشان در ادامه افزودند : امسال تعداد رشته های ورزشی افزایش داشته و متاسفانه برخی رشته هایی که اضافه شده در شهرستان ترکمن فعال نیستند و ما از امسال در خصوص راه اندازی و فعالیت این رشته ها اقدام خواهیم کرد . اونق عنوان کردند مطمئناً کاهش رده سنی رشته دوومیدانی و همچنین افزایش برخی رشته های ورزشی که در این شهرستان فعال نیستند در تقسیم و تعداد مدالهای ورزشی شهرستان تاثیر خواهد گذاشت .
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,313,070
  تعداد بازدید امروز : 1,494
  تعداد بازدید دیروز : 1,539
  آخرین به روزرسانی : 1398/05/31
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.