جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برپایی مراسم زیارت پرفیض عاشورا وکارگاه آموزشی با عنوان فلسفه قیام ابا عبدالله الحسین (ع) وامربه معروف ونهی ازمنکر

   برپایی مراسم زیارت پرفیض عاشورا وکارگاه آموزشی با عنوان فلسفه قیام ابا عبدالله الحسین (ع) وامربه معروف ونهی ازمنکر

   برپایی مراسم زیارت پرفیض عاشورا وکارگاه آموزشی با عنوان فلسفه قیام ابا عبدالله الحسین (ع) وامربه معروف ونهی ازمنکر

   مراسم زیارت پر فیض عاشورا وکارگاه آموزشی با عنوان فلسفه قیام ابا عبدالله الحسین (ع) و امر به معروف و نهی از منکر در محل نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارگردید.

   به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، مراسم زیارت پر فیض عاشورا وکارگاه آموزشی با عنوان فلسفه قیام ابا عبدالله الحسین (ع) و امر به معروف و نهی از منکر در روز پنج شنبه مورخ 14شهریور ماه در محل نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارگردید.
   محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت: مراسم زیارت عاشورا هر هفته با حضورکارکنان اداره کل برگزار، و همزمان با ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مراسم سینه زنی و مداحی نیز برگزار گردید.
   متقی افزود : حجه الاسلام و المسلمین علیراد امام جماعت اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن بیان ویژگیهای بارز امام حسین (ع) به بیان موضوع شایعه و تفرقه افکنی در جامعه پرداخت و از آن به عنوان یک آسیب بزرگ یاد کرد و افزود: فردی که شایعه را پخش میکند خودش هم از مضرات آن درامان نخواهد بود وبه نحوی مشکلات گریبان او را نیزخواهدگرفت .
   علیراد درادامه گفت: درزمان امام حسین (ع) نیز بحث شایعه و دروغ پردازی بسیارداغ بود واسلام مسلمین ازاین منظر آسیب های بسیاری را به خود دیدند و یکی از اهداف ابا عبدالله الحسین (ع) برخورد و ریشه کنی شایعه و تفرقه افکنی بود.
   وی در پایان به حاضرین توصیه کرد: در مورد هرخبر و شنیده ای تحقیق کنند و فورا آن را به دیگران انتشار ندهند و بین خبر حقیقی و کذب ارزش گذاری و فرق قائل شوند .
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,388,041
  تعداد بازدید امروز : 36
  تعداد بازدید دیروز : 1,549
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.