جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب مدال برنز مسابقات کشوری دوگانه آبی توسط ورزشکار گرگانی

   کسب مدال برنز مسابقات کشوری دوگانه آبی توسط ورزشکار گرگانی

   کسب مدال برنز مسابقات کشوری دوگانه آبی توسط ورزشکار گرگانی

   مسابقات کشوری جایزه بزرگ دوگانه آبی در کرمانشاه با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان؛ دومین دوره مسابقات دوگانه آبی با حضور بیش از 100 ورزشکار در 2 رده سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال در مجموعه زیبای سراب نیلوفر کرمانشاه برگزار شد.
   این مسابقات با عنوان جایزه بزرگ و با حضور ورزشکاران سراسر کشور و با جایزه نقدی 35 میلیون ریالی برای رده سنی بالاتر از 16 سال و 25 میلیون ریالی برای نفر اول زیر 16 سال برگزار شد.
   در رده سنی زیر 16 سال هر ورزشکار یک‌هزار و 250 متر را دویده است و پس از آن 400 متر را شنا کرده و پس از آن دوباره یک‌هزار و 250 متر را دویده است و در رده سنی بالاتر از 16 سال هر ورزشکار 2 هزار و 500 متر را دویده و بعد 800 متر را شنا و در آخر 2 هزار 500 متر دیگر را دویده است.
   سیدجواد حسینی ورزشکار گرگانی استان گلستان در رده سنی بالای 16 سال در این رقابتها شرکت کرد و مقام سوم را کسب نمود.
   اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل میباشد:
   پارسا محجوب از کرمانشاه، سیدحسن بابایی از قزوین، جواد حسینی از گلستان (گرگان)، مبین میزبان از آذربایجان شرقی، آرین قله‌نوئی از قزوین، عباس جهانگیری از آذربایجان شرقی، منصور عبدی از کردستان، رامتین کاظمی از مازندران، آریز میرزایی از کردستان، محمدجواد کریمی از البرز نفرات اول تا دهم رده سنی بالاتر 16 سال شدند.
   پوریا احمدی از آذربایجان غربی، حسین فخار از البرز، مهدی آنایی از آذربایجان شرقی، فرید هادی‌پور از کهگیلویه و بویراحمد، سیدرسا حسینی آذربایجان شرقی، شاهین لطف‌الهی از کردستان، کیان بوجار از کردستان، محمدپارسا رنج‌پروری از کردستان، متین محمدی از کردستان، آدیان مرادی از کردستان به مقام‌های اول تا دهم در رده سنی پایین‌تر از 16 سال، دست پیدا کردند.
   اخبار مرتبط
گلستان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,388,164
  تعداد بازدید امروز : 159
  تعداد بازدید دیروز : 1,549
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.